تخریب سازه های غیرمجاز در بخش تبادکان مشهد

به گزارش فروشگاه کوچک، مدیر جهاد کشاورزی و رئیس اداره امور اراضی مشهد گفت: ساخت و ساز های غیرمجاز در روستای نجم بخش تبادکان مشهد قلع و قمع شدند.

تخریب سازه های غیرمجاز در بخش تبادکان مشهد

به گزارش از ، امید طهماسبی زاده مدیر جهاد کشاورزی و رئیس اداره امور اراضی مشهد پس از گشت و بازرسی در اطراف شهر مشهد گفت: متوجه حجم وسیعی از تغییر کاربری ها در روستای نجم بخش تبادکان مشهد شدیم و از یک تغییر کاربری وسیع جلوگیری کردیم و آثار ایجاد شده با یاری دادستان مشهد، معاونین دادستان و شورای حفظ حقوق بیت المال قلع و قمع شدند در طی این عملیات چند ساعته که قبل از طلوع خورشید آغاز شده بود 12 بنا، 58 مورد دور دیوار، 21 محوطه، 40 مورد پی کنی، 8 مورد استخر و 30 مورد مصالح اراضی کشاورزی در روستای نجم بخش تبادکان مشهد که تحت ساخت و ساز های غیرمجاز قرار گرفته بود از قید ساخت و ساز های غیر مجاز آزاد شدند.

او با توجه به صبغه حقوقی و اقداماتی که قبلاً در حوزه اعاده حقوق بیت المال در ارتفاعات جنوبی مشهد و دیگر نقاط استان انجام داده بود اضافه کرد: با پیگیری های بسیار زیاد به وسیله اعضای شورای حفظ حقوق بیت المال، و مراجع قضایی و انتظامی و با همکاری کارکنان زحمت کش امور اراضی مشهد عملیات قلع و قمع آغاز شد.

مدیر جهاد کشاورزی و رئیس اداره امور اراضی مشهد ادامه داد: گشت های حفاظت اراضی کشاورزی با گشت زنی و مراقبت مستمر و حضور فعال در عرصه های کشاورزی و نیز گزارش های دریافتی مزارع و باغ ها را رصد و با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و اقدام به تغییر کاربری و تخریب برخورد می نمایند.

طهماسبی زاده اعلام کرد: از دهیاران، اعضای شورا و مردم می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه مصادیق تغییر کاربری غیرمجاز مراتب آنها را به اداره مدیریت جهاد کشاورزی مشهد اعلام نمایند.

/م.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1684

به "تخریب سازه های غیرمجاز در بخش تبادکان مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب سازه های غیرمجاز در بخش تبادکان مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید