تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است

به گزارش فروشگاه کوچک، به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در مجمع عمومی باشگاه پرسپولیس که عصر امروز با حضور نماینده وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان حسابرسی برگزار گشت گفت: تلاش کردیم تا با توجه به مصوبه دولت از طریق سازمان خصوصی سازی بتوانیم این دو باشگاه (استقلال و پرسپولیس) را واگذار کنیم تا آنها را در جهت توسعه قرار دهیم.

تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است

وی شرح داد: باید از دوستان سازمان حسابرسی که با صبر و حوصله و درایت تلاش می کنند تا مسائل ارگان های دولتی از جمله دو باشگاه پردردسر استقلال و پرسپولیس را حل و فصل کنند، تشکر کنم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوارم همه این اقدامات زمینه ای برای واگذاری هرچه سریعتر این دو باشگاه به بخش خصوصی شود. شدیدا باور دارم تنها راه نجات این دو باشگاه و رشد فوتبال واگذاری آنها به بخش خصوصی است تا بتوانند در چارچوب مقررات امور جاری خود را مدیریت کنند و دولت نقش حاکمیتی خود را در این خصوص مثل خیلی جاها داشته باشد.

سلطانی فر تاکید کرد : تعدادی از کنندگان مجلس نگران بودند که اگر بخش خصوصی نتواند این دو باشگاه را با طرفداران میلیونی مدیریت کند چه اتفاقی می افتد ولی من باورم این است که به راحتی این دو باشگاه قابل واگذاری است و ما باید نظارت کنیم تا دچار مشکل نشوند و اگر یک روز هم امکانپذیر باشد، این واگذاری را سریعتر انجام می دهیم.

وزیر ورزش و جوانان در خاتمه گفت: موانع زیادی بر سر راه این خصوصی سازی وجود دارد که با همکاری دستگاه ها و عزم و اراده بیشتر در دو باشگاه باید هرچه سریعتر برطرف شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 912

به "تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید