حضور بازی ایرانی قصه بیستون در نمایشگاه اروپا

به گزارش فروشگاه کوچک، بازی ایرانی قصه بیستون در رویداد بین المللی TGC 2018 نظر بسیاری از رسانه ها و ناشران خارجی را به سمت خود جلب کرد، در بخش بازی های مستقل نمایشگاه گیمزکام که بزرگ ترین رویداد بازی های رایانه ای اروپا به حساب می آید، مورد پذیرش قرار گرفته و به رایگان در این رویداد حضور دارد.

حضور بازی ایرانی قصه بیستون در نمایشگاه اروپا

بازی قصه بیستون در بخش Devcom نمایشگاه گیمزکام آلمان حضور پیدا خواهد نمود. این قسمت رویدادی برای بازیسازان سرتاسر دنیا است که در طی دو روز برگزار می گردد. تمرکز این رویداد روی مراحل ساخت، نشر بازی و ساخت یک جامعه از مخاطبان برای بازی است. در این رویداد افراد حرفه ای حوزه بازی حضور خواهند داشت و دانش و تجربه خود را در قالب های مختلفی از جمله سخنرانی و غرفه به اشتراک می گذارند.

همچنین رویداد دِوکام مکانی مناسب برای شناسایی بازی های مستعد و افراد با استعداد حوزه بازی های رایانه ای به حساب می آید. از این رو انتظار می رود که بازی قصه بیستون بتواند نظر ناشران بین المللی را به سمت خودش جلب کند.

بازی رایانه ای قصه بیستون روایتی حماسی از منظومه عاشقانه شیرین و فرهاد است که از نظر تکنیکی جزو بازی های با کیفیت ایرانی به حساب می آید. نمایش این بازی در رویداد Devcom بیانگر این موضوع است که بازی های رایانه ای ایران در طول چند سال گذشته با پیشرفت قابل ملاحظه ای روبرو شدند و توانسته اند به استانداردهای جهانی دست پیدا نمایند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 28 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 7

به "حضور بازی ایرانی قصه بیستون در نمایشگاه اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور بازی ایرانی قصه بیستون در نمایشگاه اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید