همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران ترامپ: آمریکا به دنبال محدود کردن سفرها به دلیل شیوع کرونا نیست

تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری آمریکا روز سه شنبه به دنبال شیوع ویروس کرونا و افزایش قربانیان این ویروس کشنده در ایالت متحده گفت: ما به دنبال محدود کردن سفرهای داخلی نیستیم.

20 فروردین 1399

عرضه تسهیلات به اهالی صنعت چاپ از صندوق توسعه ملی

خبرنگاران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از عرضه تسهیلاتی به اهالی صنعت چاپ از صندوق توسعه ملی اطلاع داد و گفت: مسائل عدم سرمایه گذاری در این صنعت باید رفع گردد.

17 فروردین 1399

دیدارهای رئیس ستاد ارتش پاکستان در انگلیس

رئیس ستاد ارتش پاکستان در ماههای اولیه تصدی مسئولیت خود برای نخستین بار به انگلیس سفر نموده و با مقامات سیاسی ونظامی این کشور ملاقات و گفت وگو کرد.

16 فروردین 1399

برپایی سیاه چادرهای عشایری در پنجمین نمایشگاه صنایع دستی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از برپایی سیاه چادرهای عشایری در پنجمین نمایشگاه صنایع دستی خراسان شمالی اطلاع داد.

12 فروردین 1399

ارتش ونزوئلا در بحبوحه تنش با آمریکا مانور برگزار کرد

ارتش ونزوئلا با استقرار نیروهای وابسته مردمی و خودروهای زرهی در کاراکاس و سایر نقاط این کشور مانورهایی را در بحبوحه افزایش تنش ها با آمریکا برگزار کرد.

10 فروردین 1399

یادمان 60 سالگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود

یادمان شصتمین سال تاسیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اسفند 98 در سالن همایش های امام خمینی (ره) برگزار می شود.

18 اسفند 1398

انتشار پیش نویس بیانیه پایانی کنفرانس برلین درباره لیبی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در پیش نویس بیانیه پایانی کنفرانس برلین که در رسانه ها منتشر شده بر ممنوعیت هرگونه اقدام تجاوز کارانه ای که باعث وارد آمدن خسارت به تاسیسات نفتی گردد تاکید شده است.

12 اسفند 1398

چرا خیلی ها تبلت تاشوی ThinkPad X1 Fold لنوو را از سایر گوشی های تاشوی کنونی، بهتر می دانند؟

مثلی می گوید: پیش از اینکه دویدن را یاد بگیرید؛ باید راه رفتن را بیاموزید. این ضرب المثل کاملا درباره تبلت تاشوی ThinkPad X1 Fold لنوو صدق می کند.

9 اسفند 1398

استاندار ایالت امسک روسیه: همکاری روسیه با کهگیلویه و بویراحمد در زمینه گردشگری افزایش می یابد

استاندار ایالت امسک روسیه با تأکید بر اینکه طبیعت بکر کهگیلویه و بویراحمد در جهان بی نظیر است، گفت: همکاری روسیه با کهگیلویه و بویراحمد در زمینه گردشگری افزایش می یابد.

3 اسفند 1398

موسیقی زنده است، نفس می کشد و متوقف نخواهد شد

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سازخانه از سه چهره پیشکسوت این حوزه از جمله محسن استوار، عباس مفاخری و محمود فرهمند تقدیر شد. همچنین دو تن از اعضای خانه موسیقی سخنانی را درباره این نمایشگاه عنوان کردند.

1 اسفند 1398

دستاوردهای حوزه حفاظت و اتوماسیون سیستمهای برق ارائه می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر حسین عسگریان دبیر چهاردهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون سیستم قدرت گفت: 11 و 12 دی ماه در محل دانشگاه این کنفرانس با حضور متخصصان حوزه حفاظت و اتوماسیون سیستم قدرت برگزار می گردد.

29 بهمن 1398

پیشنهاد تبدیل قدیمی ترین شهر ایران به پایتخت گردشگری آسیا

نماینده سازمان میراث فرهنگی، در نشست کارشناسان ارشد و مقامات عالی رتبه گردشگری حاضر در دومین اجلاس وزیران گردشگری کشورهای عضو مجمع گفت وگوهای آسیایی (ACD)، پیشنهاد کرد که شهر همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب گردد.

25 بهمن 1398

بایدن: جهان در حال خندیدن به ترامپ است

رقیب اصلی ترامپ در انتخابات 2020 با انتشار یک کلیپ ویدئویی از گاف های بین المللی رئیس جمهور آمریکا و مسخره شدن وی در لندن، گفت که جهان در حال خندیدن به ترامپ است.

22 بهمن 1398

کاهش چشمگیر عوارض احداث زیرساخت های گردشگری در شیراز

رئیس کمیسیون برنامه وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز از مصوبه جدید این شورا برای کاهش عوارض ساخت هتل و اقامتگاه گردشگری در شیراز اطلاع داد.

20 بهمن 1398
14 بهمن 1398

سیسی: بحران لیبی در راستا حل شدن است

رئیس جمهوری مصر تاکید نمود: بحران لیبی در جهت حل شدن است و راهکار آن، مسالمت آمیز و جامع خواهد بود و حل و فصل آن در عرض چند ماه صورت خواهد بود.

7 بهمن 1398

کره جنوبی، آزمایش موتور موشک کره شمالی را تأیید کرد

وزیر دفاع کره جنوبی تأیید کرد که کره شمالی در تاریخ 16 آذرماه، در سایت موشکی سوهائی، یک موتور موشک را مورد آزمایش قرار داده است.

5 بهمن 1398

ایوبی با چینی ها راه شائولین می سازد

خبرنگاران: حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی در حاشیه بازدید از جشنواره فیلم فجر با جاناتان شن مدیرعامل شرکت شین ورک ملاقات کرد و برای فراوری فیلم مشترکی با نام راه شائولین میان ایران و چین صحبت و توافقات ضمنی انجام شد.

4 بهمن 1398

همایش میراث باستان شناسی اسپانیا در موزه ملی ایران برگزار گردید

همایش میراث باستان شناسی اسپانیا با حضور استادان و کارشناسان موزه و دانشگاه آلیکانته در سالن نشست موزه ایران باستان برگزار گردید.

30 دی 1398

در دیدار بن سلمان با ولیعهد امارات چه گذشت؟

ایسنا نوشت: ولیعهد عربستان از امارات برای حضور در پانزدهمین نشست سران گروه 20 در ریاض دعوت کرد. همچنین ولیعهد عربستان در سفر خود به امارات، چهار یادداشت تفاهم و هفت طرح استراتژیک را به امضا رساند.

24 دی 1398
تعداد: (69)