رشد مدیریت ایمنی در منطقه 19

به گزارش فروشگاه کوچک، فعالیت های شهرداری منطقه 19 در بحث مقابله با آتش افروزی ها و برطرف خطر از ساختمان های ناایمن باعث رشد چشمگیر این منطقه در بحث مدیریت ایمنی شده است.

رشد مدیریت ایمنی در منطقه 19

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی شهردار منطقه در نشست با مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اشاره به مشارکت و همکاری عوامل آتش نشانی در تخریب پاساژ توحید، اطفاء حریق و شناسایی و برطرف خطر از ساختمان های ناایمن، از اقدامات مؤثر آتش نشانی و خدمت رسانی بموقع در نجات جان شهروندان، کاهش مخاطرات و تأمین ایمنی شهر تهران تقدیر کرد.

او همچنین کاهش حریق در محدوده این منطقه بویژه خلازیل را نتیجه پیروزیت فعالیت مقابله با آتش افروزی ها دانست و گفت: این فعالیت با توجه به تجارب پیروز سال گذشته، سال جاری نیز در قالب تشکیل اکیپ های اطفاء و آتش کوب با جدیت و بشکل مستمر انجام می گردد.

توکلی درخصوص مکان یابی بسیار خوب ایستگاه 132 آتش نشانی که با همت سازمان آتش نشانی و همکاری شهرداری این منطقه در محله دولتخواه راه اندازی شد، اظهار کرد: موقعیت این ایستگاه در قلب دولتخواه و نزدیکی آن به خلازیل اهمیت زیادی در اطفاء بموقع حریق های احتمالی و کاهش زمان خدمت رسانی در این محدوده داشته است که جاری قدردانی دارد.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به برطرف خطر از ساختمان های ناایمن این منطقه ابراز امیدواری کرد این فعالیت با مشارکت آتش نشانی با پیروزیت پیگیری و مانع از بروز حوادث احتمالی مشابه ساختمان سینا اطهر گردد.

در ادامه این نشست مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران نیز به فعالیت های شهرداری منطقه در بحث مقابله با آتش افروزی ها و برطرف خطر از ساختمان های ناایمن اشاره نمود و گفت: در نتیجه این اقدامات شهرداری منطقه 19 رشد چشمگیری در مدیریت ایمنی داشته است.

او در ادامه به تشریح حوزه های اصلی فعالیت آتش نشانی پرداخت و اضافه کرد: آتش نشانی در سه بخش مقابله، ایمنی و پیشگیری از حریق و آموزش های شهروندی فعال است.

این مسئول اعلام کرد: در حوزه پیشگیری و ایمنی مهمترین موضوع برطرف خطر از ساختمان های پرخطر است که اگر مورد توجه قرار نگیرد تبعات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت و دراین راستا دستورات لازم را به همکاران خود اعلام کرد.

داوری همچنین آموزش شهروندی را در بحث ایمنی مهم دانست و خواهان افزایش جلب مشارکت شهروندان در مقابله و اطفاء حریق با جلب همیار داوطلب آتش نشان در محلات شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1391

به "رشد مدیریت ایمنی در منطقه 19" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد مدیریت ایمنی در منطقه 19"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید