سجادی برای رسیدگی به پرونده جودو ایران به دادگاه CAS می رود؟

به گزارش فروشگاه کوچک، در شرایطی که 26 شهریور پرونده جودو ایران در دادگاه CAS آنالیز خواهد شد، صحبت هایی مبنی بر عدم همراهی هیئت اعزامی از سوی نصرالله سجادی شنیده می گردد.

سجادی برای رسیدگی به پرونده جودو ایران به دادگاه CAS می رود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی فروشگاه کوچک، با استعلام فدراسیون جودو از دادگاه حکمیت ورزش (CAS) رسیدگی به پرونده جودو ایران همچنان در برنامه این دادگاه قرار گرفته است و قرار است طبق اعلام قبلی این جلسه 26 شهریورماه در سوئیس برگزار گردد. با این حال طبق گفته های آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو پیشنهاد برگزاری جلسه این پرونده به صورت غیرحضوری ارائه شد که این موضوع با مخالفت مسئولان ورزش کشورمان همراه شد.

آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو، محمدرضا داورزنی معاون وقت وزارت ورزش و جوانان، مجید زارعیان سرمربی تیم ملی و دو وکیل فدراسیون جودو، هیئت اعزامی ایران به دادگاه CAS هستند که باید برای حضور در این جلسه از سفارت سوئیس ویزا تهیه نموده و در زمان مقرر در این دادگاه حضور داشته باشند.

با این وجود صحبت ها و زمزمه هایی مبنی بر عدم حضور نصرالله سجادی در این جلسه به گوش می رسد و گفته می گردد وی هیئت اعزامی ایران در این سفر را همراهی نخواهد کرد. کوشش خبرنگار فروشگاه کوچک برای پیگیری این موضوع و برقراری ارتباط تلفنی با سجادی نتیجه ای در پی نداشت.

فدراسیون جودو ایران مدتی پیش از سوی فدراسیون جهانی تعلیق شد و دادگاه CAS برای رسیدگی به این موضوع برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1208

به "سجادی برای رسیدگی به پرونده جودو ایران به دادگاه CAS می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی برای رسیدگی به پرونده جودو ایران به دادگاه CAS می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید