صحبت های مصطفوی در خصوص شرایط تمرینی تیم استقلال

به گزارش فروشگاه کوچک، صالح مصطفوی در خصوص شرایط تمرینی تیم استقلال در دوران کرونا و تعطیلی مسابقات توضیحاتی داد.

صحبت های مصطفوی در خصوص شرایط تمرینی تیم استقلال

به گزارش به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، صالح مصطفوی، در خصوص شرایط تمرینی تیم استقلال گفت: با نظر فرهاد مجیدی و مشاوره هایی که با کادرفنی انجام شد، برنامه تمرینی برای بازیکنان در نظر گرفته شد تا در این شرایط بتوانیم تمریناتی داشته باشیم. دلیل این برنامه تمرینی این است که با توجه به دوری از شرایط مسابقه، بتوانیم بازیکنان را در سطحی از آمادگی نگه داریم تا فصل اگر ادامه پیدا کرد و یا حتی فصل پایان یافت و به فصل بعدی رفتیم، با شروع تمرینات به میزان آمادگی بازیکنان اشراف داشته باشیم.

او ادامه داد: به همین منظور به بازیکنانی که در تهران بودند، با هماهنگی باشگاه GPS داده می شود و بعد از هر دو جلسه تمرین این GPS ها بازگردانده می شود و اطلاعات دانلود می شود و گزارش تمرینی تهیه خواهد شد. برای بازیکنانی که در بیرون از تهران هستند هم در حال تدارک سیستمی هستیم که بازیکنان با استفاده از شارژر ها و دانلودر های تکی بتوانند به صورت روزانه آمار GPS خود را آپلود کنند و در اختیار کادرفنی قرار دهند تا بتوانیم همه بازیکنان را در سطح حداقلی آمادگی داشته باشیم تا در صورت شروع تمرینات از مصدومیت های احتمالی جلوگیری کنیم و بدانیم تمرینات را از چه سطحی شروع کنیم.

مصطفوی گفت: در این راستا بازیکنان تیم به ویژه وریا غفوری کاپیتان تیم و سایر بزرگتر های تیم مثل چشمی و حسینی با ما همکاری خوبی داشتند و امیدواریم این تمرینات بتواند یک آمادگی نسبی برای همه بازیکنان استقلال تا شروع مجدد تمرینات ایجاد کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 13 خرداد 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1029

به "صحبت های مصطفوی در خصوص شرایط تمرینی تیم استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های مصطفوی در خصوص شرایط تمرینی تیم استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید