لفاظی های انتخاباتی ترامپ؛ از سفر به مریخ تا درمان رایگان کرونا

به گزارش فروشگاه کوچک، رئیس جمهور آمریکا هشدار داد، پیروزی دموکرات ها در انتخابات نوامبر ممکن است باعث وخیم تر شدن اوضاع ویروس کرونا در میشیگان و همچنین در کل آمریکا گردد.

لفاظی های انتخاباتی ترامپ؛ از سفر به مریخ تا درمان رایگان کرونا

برای سفر با سفر به پوکت در زمستان همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان سخنرانی در یک کارزار انتخاباتی در شهر ماسکگون واقع در ایالت میشیگان به طرفدارانش گفت: دموکرات ها با یک تعطیلی غیرعلمی بی رحمانه همانند آنچه فرماندار ایالت شما در حال حاضر انجام می دهد، به فرایند بهبودی ما پایان خواهند داد.

وی اضافه نمود: دموکرات ها توزیع واکسن کرونا در آمریکا را به تاخیر خواهند انداخت. فردی همچون بایدن و دموکرات ها می خواهند میشیگان را در تعطیلی نگه دارند و کسب و کارها را تعطیل نمایند و این به شدت به میشیگان لطمه می زند. پس از آن بایدن کشور را تعطیل خواهد نمود، توزیع واکسن را به تاخیر خواهد انداخت و پاندمی کرونا را طولانی تر خواهد نمود.

گرچن وایتمر، فرماندار میشیگان در رابطه با این اظهارات ترامپ در توییتی گفت: من کوشش می کنم تا جان آمریکایی ها را نجات دهم. اینها دقیقا لفاظی هایی هستند که جان من، خانواده ام و دیگر مقامات را به خطر می اندازد در حالی که ما کوشش می کنیم تا جان هم وطنانمان را حفظ کنیم. این لفاظی ها باید متوقف شوند.

ترامپ همچنین به طرفدارنش در ایالت میشیگان گفت: برنامه های جو بایدن موجب آمدن مهاجران بیشتر به میشیگان می گردد و به آنها به قیمت جان و مال آمریکایی ها خدمات درمانی رایگان و دیگر خدمات ارائه می نماید. برنامه بایدن میشیگان را خرد خواهد نمود در حالی که برنامه من این ایالت را قوی تر خواهد نمود و از هر لحاظ آن را بهتر خواهد نمود.

در همین حال، ترامپ در جریان یک کارزار انتخاباتی دیگر در شهر جینسویل واقع در ایالت ویسکانسین به طرفدارانش گفت: آمریکایی ها به صورت رایگان درمان کرونایی را که من دریافت کردم، دریافت خواهند کرد.

وی اضافه نمود: ما آنچه را که من برای معالجه کووید 19 دریافت کردم به طور رایگان در اختیار همه مردم می گذاریم. به نظر من آنتی بادی ها بهترین چیز هستند و ما آن را به طور رایگان در اختیار مردم می گذاریم. این انتخابات در حقیقت انتخابی میان یک درمان فوق العاده ترامپ گونه و یک افسردگی بایدن گونه است!

وی درباره ابتلای بارون ترامپ، پسر کوچکش به ویروس کرونا گفت: بارون از زمانی که کوچک بود سیستم ایمنی بدنش بسیار قوی بود و درست همانند بسیاری از جوانان توانست بر این ویروس غلبه کند.

ترامپ کمپین های انتخاباتی خود را اوایل ماه جاری میلادی مجددا از سر گرفت و نخستین کارزار انتخاباتی خود را از فلوریدا شروع کرد.

ترامپ به طرفدارنش در فلوریدا گفت: هر آنچه برای معالجه در بیمارستان به من دادند، آن را در بین تمامی بیمارستان های سراسر آمریکا توزیع خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در ویسکانسین گفت: آمریکا نخستین کشوری خواهد بود که یک فضانورد را بر روی مریخ و یک زن را بر روی ماه فرود خواهد آورد. ما به تحقق این مساله بسیار نزدیک شده یم.

ایلان ماسک، مدیر عامل کمپانی اسپیس ایکس روز آدینه گفت که کمپانی اش در راستا شروع نخستین ماموریت بدون سرنشین به مریخ به مدت چهار سال است.

ترامپ همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در شهر جینسویل گفت: دموکرات ها با قطع بودجه پلیس و تحریک حمله به نیروهای مجری قانون، آمریکا را به یک مخفی گاه عظیم برای جنایتکاران تبدیل خواهند کرد.

وی اضافه نمود: اگر شما به دموکرات ها قدرت دهید، این جناح چپ افراطی اداره های پلیس در سراسر کشور را منحل، خلع سلاح و بودجه آنها را قطع خواهند کرد. بایدن بدون شک از کاهش بودجه پلیس حمایت می نماید.

ترامپ به ناآرامی های طولانی در ایالت های تحت کنترل دموکرات ها همچون شیکاگو، نیویورک و اوکلند در بحبوحه اعتراضات جان سیاه پوستان مهم است اشاره نمود.

ترامپ گفت: سال جاری بیش از 1000 نیروی مجری قانون به طرز شرورانه ای مورد حمله قرار گرفتند و هیچ کس درباره آنها حرفی نزد. لفاظی های ضد پلیس جو بایدن و حزب دموکرات علت اصلی این اتفاقات است و به افسران پلیس به شدت لطمه زده است. بایدن به پلیس به عنوان دشمن اشاره نموده و آنها را به عنوان نیروی نژادپرست ستمگر بدنام نموده است.

وی اضافه نمود: فکر نمی کنم جو بایدن حقیقتا به آنچه درباره پلیس می گوید باور داشته باشد.

ترامپ تاکید نمود: اگر شما به نیروی مجری قانون در این کشور اجازه دهید عادلانه عمل کند، آنها بهترین نهاد در دنیا هستند، آنها هیچ مسئله ای ندارند. مادامی که من رئیس جمهور هستم، ما هرگز بودجه پلیس را قطع نخواهیم کرد، ما قویا از نیروی پلیس مان دفاع می کنیم و من همواره در کنار قهرمانان مجری قانون مان خوهیم ایستاد.

وی هشدار داد: دموکرات ها متمم دوم حقوق بشر شهفرایندان آمریکا را نادیده خواهند گرفت و کل کشور را به یک مخفی گاه عظیم برای جنایتکاران تبدیل می نمایند.

ترامپ اضافه نمود: بایدن آشوب گران، غارتگران و آنارشیست ها را تحسین می نماید و من آنها را بازداشت می کنم. من می خواهم مردم در امنیت باشند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1361

به "لفاظی های انتخاباتی ترامپ؛ از سفر به مریخ تا درمان رایگان کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لفاظی های انتخاباتی ترامپ؛ از سفر به مریخ تا درمان رایگان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید