تذکر به وزیر کشور درمورد برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان معترض

به گزارش فروشگاه کوچک، در انتها جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان با مسئولان اجرایی کشور قرائت شد بر این اساس، تذکر مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران به رئیس جمهور مبنی بر تسریع در رسیدگی به شکایات سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن قرائت شد.

تذکر به وزیر کشور درمورد برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان معترض

بذرپاش همچنین در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهان افزایش حقوق پایه کارگران در سال 1395 شد. علاوه بر این 15 نماینده در تذکری به رئیس جمهور بر ضرورت برطرف دغدغه 200 نماینده مجلس برای حل مشکل سهامداران شاندیز تاکید نمودند.

علاوه بر این 23 نماینده در تذکری به وزیر کشور نسبت به برخورد شدید و دور از شأن نیروی انتظامی با دانشجویان معترض به قراردادهای نفتی اعتراض کردند. اسامی این نمایندگان عبارتند از بیژن نوباوه، غلامعلی حدادعادل، علی مطهری، علیرضا محجوب، علی اصغر زارعی، اسماعیل کوثری، رحماندوست، فاطمه آلیا، زهره طبیب زاده، مسعود میرکاظمی، الیاس نادران، محمد سلیمانی، مهرداد بذرپاش، مرتضی آقاتهرانی، روح الله حسینیان، فاطمه رهبر، لاله افتخاری، حمید رسایی، حسین طلا، محمود نبویان، مهدی کوچک زاده، حسین نجابت، نمایندگان تهران و محمد دهقان نماینده مردم ترقبه و شاندیز.

علاوه بر این، عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور در لزوم معذرت خواهی صدا و سیما از مردم نور به خاطر پخش کلیپ اراذل و اوباش تاکید نمود.

24 نماینده نیز در تذکری به رئیس جمهور خواهان عدم دسترسی مأموران آژانس که بعضی از آنها جاسوس هستند، به اماکن نظامی شده اند و تاکید نمودند که این اقدام بر خلاف منافع ملی ایران است.

اسامی این نمایندگان نیز عبارتند از محمود نبویان، زهره طبیب زاده، فاطمه آلیا، روح الله حسینیان، محمدعلی پورمختار، ابراهیم کارخانه ای، جواد کریمی قدوسی، حسین نجابت، غضنفرآبادی، منظری توکلی، قاضی زاده، احمد سالک، محمد طاهری، موسوی لارگانی، بیژن نوباوه، بهرام بیرانوند، حسینعلی شهریاری، آریایی نژاد، میرکاظمی، حکیمی، خسروی، آصفری، سلیمی و سودانی.

زهره طبیب زاده نماینده تهران نیز در تذکری به رئیس جمهور خواهان پیگیری دستگیری خاوری به عنوان یکی از متهمان اختلاس 3 هزار میلیاردی به وسیله اینترپل با توجه به مواضع جدید دولت کانادا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 528

به "تذکر به وزیر کشور درمورد برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان معترض" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر به وزیر کشور درمورد برخورد نیروی انتظامی با دانشجویان معترض"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید