اخبار سیاسی

سهام عدالت دوباره 20 میلیون تومانی می گردد؟

به گزارش خبرنگاران ریزش ارزش سهام عدالت در حالی است که بارها وزیر اقتصاد، مدیران سازمان بورس، معاون اول رییس جمهوری و حتی شخص حسن روحانی، رییس جمهوری بارها اعلام کردند که مردم سهام عدالت شان را نفروشند چرا که در سبد سهام عدالت، سهم های ارزنده ای وجود...

9 اسفند 1399

وزیر بهداشت: تورهای بیماریابی کرونا در معابر شلوغ و پر جمعیت تهران راه اندازی می گردد

تهران (پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تورهای بیماریابی کرونا را باید در معابر شلوغ و پرجمعیت تهران داشته باشیم تا بیماران و افراد در تماس با آنها که مشکوک هستند را با سرعت بالاتر شناسایی کنیم.

9 اسفند 1399

خودکشی دو دانش آموز دختر در دزفول

شامگاه دوشنبه 6 بهمن ماه دو دختر دانش آموز 17 ساله در شهر دزفول استان خوزستان به زندگی خود انتها دادند.

7 اسفند 1399

نمایشگاه کتاب بر عملکرد کتابفروشی ها تاثیر مثبتی دارد

به گزارش خبرنگاران ، نشست هم افزایی بخش دولتی و خصوصی در صنعت نشر: افق برگزاری مجازی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از سلسله نشست های تخصصی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور محسن پرویز (رئیس هیات مدیره انجمن قلم ایران و عضو هیات علمی دانشگاه علوم...

5 اسفند 1399

خبرنگاران علت افت امروز شاخص بورس چه بود؟

تهران- خبرنگاران- یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه فرایند فعلی بازار عجیب به نظر می رسد و شاخص کل بورس نباید تا این محدوده ها افت می کرد، گفت: افت امروز بازار و وجود صف فروش در برخی از سهام به هیچ عنوان منطقی نیست و فقط شرایط هیجانی ایجاد شده در بازار،...

2 اسفند 1399

توضیحات امیری درباره شکایت نمایندگان از رئیس جمهوری

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره شکایت تعدادی از نمایندگان مجلس از رئیس جمهوری به دلیل استنکاف از ابلاغ قوانین مجلس در قالب ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس با تاکید بر اینکه تا کنون در دوره یازدهم مجلس...

30 بهمن 1399

ترک تحصیل 3.5 میلیون دانش آموز به دلیل کرونا

احمد حسین فلاحی، درباره احتمال بازگشایی مدارس در بهمن ماه که از سوی وزیر آموزش و پروش مطرح شد، گفت: محتمل است این هفته در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی موضوع بازگشایی مدارسی آنالیز گردد.

28 بهمن 1399

سند تحول قضایی در صورت اجرای کامل، سندی امیدبخش است

یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: رسیدن به اهداف سند تحول قضایی منوط به اجرای کامل آن است و در این صورت سندی ارزنده و امیدبخش برای آینده کشور است.

26 بهمن 1399

762 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته واریز شد

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش و رئیس هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، از پرداخت 762 میلیارد ریال به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم مهر تا اول آبان 1399به افتخار بازنشستگی نائل آمده یا با صندوق تصفیه حساب نموده اند، اطلاع داد.

25 بهمن 1399

محکوم شدن یک مقام سابق حزب کمونیست چین به اعدام

رئیس سابق یکی از بزرگترین شرکتهای مدیریت دارایی در کنترل دولت چین از سوی دادگاه این کشور از بابت اتهام جلب 260 میلیون دلار رشوه، فساد و همچنین چند همسری به اعدام محکوم شد.

24 بهمن 1399

هیچ دانشگاهی در طرح تمرکززدایی از وزارت علوم نقش ریاستی ندارد

تهران (پانا)- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از اجرای طرح تمرکززدایی در وزارت علوم اطلاع داد و گفت در این طرح یکی از دانشگاه های استان به منظور انجام امور دبیرخانه ای در هر استان برگزیده می گردد ولی این دانشگاه، فزونی یا ریاستی بر سایر دانشگاه های استان ندارد.

23 بهمن 1399

واکنش سوال برانگیز ژاپن به شروع غنی سازی 20 درصدی در ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کاتسونُبو کاتو سخنگو و دبیر کابینه ژاپن امروز سه شنبه از افزایش غنی سازی اورانیوم توسط ایران به سطح 20 درصد ابراز نگرانی کرد.

23 بهمن 1399

گفت وگو با بهزاد شیری، مدیرعامل پست بانک درباره بانکداری دیجیتال از دل روستاها و 34 کیلومتر دور از شهر

یاری به توسعه زیرساخت بانکی کشور، به ویژه در مناطق کم برخوردار و روستایی از رسالت های پست بانک است. البته به موازات آن ارائه خدمات مطلوب در مناطق شهری نیز از اولویت های این بانک است. پست بانک در مناطقی که شاید از نظر مالی برای سایر بانک ها مقرون به صرفه...

16 بهمن 1399

تاکید جهانگیری بر لزوم تسریع در حل مسائل توسعه مازندران

خبرنگاران/مازندران در جلسه مشترک مجمع نمایندگان و استاندار مازندران، معاون اول رییس جمهور بر نقش آفرینی بیشتر مازندران در حل چالش های ملی تاکید نمود.

15 بهمن 1399

آذری جهرمی: فیبر نوری استان سیستان و بلوچستان تا اردیبهشت قابل قبول می گردد

وزیر ارتباطات گفت: در حال حاضر در کشور از مجموع 35 هزار روستای بالای 20 خانوار 30 هزار روستا متصل هستند.

12 بهمن 1399

بیمه حق اولیه راهنمایان گردشگری است

تهران (پانا) - دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی از پیگیری بیمه راهنمایان گردشگری در کمیسیون تلفیق اطلاع داد و گفت بیمه راهنمایان گردشگری حق اولیه این بخش از جامعه گردشگری است.

12 بهمن 1399

آشنایی با جاذبه های دیدنی صربستان

صربستان یکی از کشورهای اروپایی است که می توانید بدون ویزا به این کشور سفر کنید و از مشاهده کلیساها، موزها و مناطق طبیعی این کشور لذت ببرید. بهترین زمان سفر به این کشور فصل بهار می باشد.

10 بهمن 1399

کلیات نقشه جامع علمی دفاعی امنیتی کشور نهایی شد

به گزارش خبرنگاران، منصور کبگانیان امروز در حاشیه یکصد و چهل و یکمین جلسه ستاد نقشه جامع علمی کشور گفت: این جلسه مربوط به حوزه دفاعی کشور بود و سابقه این موضوع از زمانی است که نقشه جامع علمی کشور تصویب شد.

9 بهمن 1399

مخالفت مجلس با پیشنهاد تعیین نحوه اعتقاد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری به ولایت فقیه

خبرگزاری خبرنگاران- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهادی در مورد تعیین نحوه اعتقاد کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به ولایت فقیه مخالفت کردند.

8 بهمن 1399

مربی پرسپولیس: جدایی بشار خیانت مدیران سابق علیه پرسپولیس بود، طرفداران از شیری حمایت نمایند

قبل از هر چیزی باید بگویم یحیی گل محمدی و کادرفنی هیچ موقع دنبال عذر و بهانه نیستند و از طرفداران مان بابت باخت عذرخواهی می کنم اما بدانند شرایط سختی داشتیم. پس از بازگشت ما از قطر اتفاق های زشتی برای ما افتاد و متاسفانه گروه قبلی مدیریتی تا جایی که توانستند...

7 بهمن 1399
تعداد: (393)