درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

به گزارش فروشگاه کوچک، مراسم افتتاحیه بیست وسومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 12 مرداد ماه 1402 و در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران، با شرکت بهترین برندهای داخلی و خارجی فعال در صنعت ساختمان از جمله رونیکس برگزار گردید. این طور که از حال و هوای نمایشگاه پیدا است، علاقه مندان به دنیای ابزار کم نیستند و ابزار در میان اهالی صنعت ساختمان جذابیت بسیار بالایی دارد.

درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

حضور قدرتمند رونیکس به عنوان متنوع ترین برند صنعت ابزار ایران و با سابقه ای درخشان در طراحی و ساخت ابزارآلات ساختمانی، با استقبال بی سابقه علاقه مندان صنعت ساختمان و ابزار همراه شد. اهالی صنعت ساختمان بیشتر به ابزار تمایل نشان دادند تا بتن و آهن. این ابزار رونیکس بود که در میان سیمان و شیشه و سنگ خوش درخشید. در این نوشتار به افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران 1402 با حضور رونیکس می پردازیم.

کیفیت متمایز و تنوع بی نظیر رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

حضور رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران و معتبرترین رویداد صنعت ساختمان در سطح کشور و خاورمیانه، بیانگر واقعیتی بود که همه رونیکس را به آن می شناسند: کیفیت اتفاقی نیست! رونیکس با تکیه بر کیفیت به عنوان مهم ترین رکن از ارکان خود، مفهوم جدیدی از کیفیت را در فکر مصرف نمایندگان تعریف نموده است. ثمره این نگاه ویژه به کیفیت، فراوری 2500 نوع ابزار برقی، بادی، شارژی و بنزینی با عملکرد فوق العاده و طول عمر بالا است. بزرگ ترین بانک قطعات کشور با 34000 نوع قطعه را نیز به این تنوع بی نظیر اضافه کنید! رونیکس با حضور قدرتمند خود در افتتاحیه این رویداد بزرگ، بار دیگر بی واسطه با طیف گسترده مصرف نمایندگان جهانی ابزار و صنعت ساختمان ارتباط برقرار کرد.

غرفه متفاوت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

رونیکس با غرفه متفاوت خود واقع در سالن 40 نمایشگاه، کیفیت بی نظیر و تنوع گسترده محصولاتش را با 2500 نوع ابزار بادی، برقی، شارژی و بنزینی به همراه بزرگ ترین بانک قطعات کشور با 34000 نوع قطعه به تصویر کشید. نمایش این تنوع بی نظیر، مستلزم آماده سازی غرفه ای با مساحت بیش از 1000 متر مربع در دو طبقه بود تا هم بتواند پذیرای خیل بزرگ بازتماشامایندگان و علاقه مندان صنعت ساختمان و ابزار باشد و هم راوی تنوع و کیفیت ابزارآلات و قطعات رونیکس.

طراحی خاص و خلاقانه غرفه رونیکس به وسیله یکی از برترین شرکت ها در زمینه ساخت غرفه های بزرگ نمایشگاهی، حال و هوای یک رویداد بزرگ ساختمانی را برای بازتماشامایندگان تداعی می نماید و تجربه متفاوتی از حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان را برای آن ها رقم می زند. در غرفه رونیکس دو بخش CIP و VIP تعبیه شده که بخش CIP پذیرای تمامی میهمانان عزیز نمایشگاه است. در این بخش، همکاران بخش فروش با ایجاد ارتباط با بازتماشامایندگان، آن ها را از خدمات رونیکس آگاه می نمایند. مدیران و متخصصین صنعت ساختمان و ابزار کشور نیز در بخش VIP غرفه با مدیران رونیکس و محمدرضا رامخو مدیرعامل این شرکت ملاقات و درخصوص همکاری های آینده مصاحبه می نمایند.

رونیکس در راستای احترام به مخاطبین و میزبانی تمام عیار از میهمانان خود، با همکاری یکی از برترین صدابرداران باسابقه موسیقی کشور، فضایی را برای بازتماشامایندگان طراحی نموده تا صدایی که به گوش مراجعه نمایندگان این غرفه می رسد، مهندسی شده و اصولی باشد. جمعیت زیادی از اقصی نقاط ایران و سایر کشورها برای بازدید از این غرفه حضور دارند که نشان دهنده علاقه زیاد مردم به جهانی گسترده ابزار و صنعت ساختمان است.

افتتاحیه بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با حضور رونیکس

بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران 1402 با حضور جمعی از مقامات عالی رتبه کشوری و تعداد زیادی از خبرنگاران و خبرگزاری های رسانه های مختلف، در ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 12 مرداد افتتاح شد. محمدرضا رامخو، محسن رامخو و حمیدرضا رامخو، مدیرعامل، قائم مقام و مدیر زنجیره تامین رونیکس به همراه جمعی از بزرگان صنعت ابزار ایران برای شرکت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه، در غرفه رونیکس گرد هم آمدند.

در این افتتاحیه، علاوه بر میران ارشد سازمان، حمیدرضا نیکوکار مدیر ارتباطات و برند، سمیرا عسگری مدیر واحد تامین قطعات، رامتین کاشانی مدیر فروش بین الملل، حامد ریوندی مدیر طرح و برنامه، سعید رمضانی مدیر واحد منابع انسانی، مصطفی شکوریان مدیر سازمان فروش، سعید سلطانی مدیر دیجیتال مارکتینگ و مهدی گودرزی مدیر خدمات پس از فروش در کنار دیگر همکاران فروش، خدمات پس از فروش و قطعات مجموعه بزرگ رونیکس حضور داشتند. غرفه رونیکس از همان ساعات ابتدایی شروع به کار نمایشگاه، با استقبال بی سابقه مراجعه نمایندگان روبرو شد. وجود این خیل بزرگ بازتماشاماینده، علاقه زیاد فعالان صنعت ساختمان و مردم کشور به جهانی ابزار را نشان می دهد.

بازدید مجریان نمایشگاه، اصناف، صنایع و اقشار مختلف مردم از غرفه رونیکس

میهمانان زیادی در روز افتتاحیه نمایشگاه از غرفه رونیکس بازدید کردند؛ از مقامات عالی رتبه حاضر در نمایشگاه گرفته تا مجریان اصلی و برگزارنمایندگان، پیشکسوتان و اساتید و بزرگان بازار ابزار، مدیران عامل برندهای شرکت نماینده در نمایشگاه، نمایندگان اصناف، اتحادیه ها و صنایع مرتبط با ساختمان و سایر صنایع، خبرگزاری های مختلف، اساتید و دانشجویان عمران، معماری، شهرسازی و رشته های مختلف و نیز مردم علاقه مند به صنعت ساختمان و ابزار. حضور باشکوه این تعداد کثیر بازتماشاماینده در همان ساعات ابتدایی برگزاری نمایشگاه از غرفه رونیکس، نویدبخش ایجاد فضای تعاملی و ارتباط بی واسطه مدیران و دست اندرکاران رونیکس با مدیران، نمایندگان اصناف، عمده فروشان، خرده فروشان، تمام مردم و مصرف نمایندگان این برند است.

رونیکس در روزهای آینده برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، مشتاق ملاقات شما است.

رونیکس در مراسم افتتاحیه و روز 12 مرداد ماه، میزبان پیشکسوتان و همکاران صنعت ابزار و یراق سراسر کشور، علاقه مندان به جهانی ابزار، فعالان صنعت ساختمان، خبرگزاری های مختلف، بازتماشامایندگان خارجی، اساتید و دانشجویان رشته های مرتبط با صنعت ساختمان و تمام عزیزانی بود که در این رویداد حضور داشتند تا از جدیدترین نوآوری های این برند و تکنولوژی های روز جهان در ساخت ابزار باخبر شوند.

بیست وسومین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با حضور رونیکس و بیش از 800 مشارکت نماینده و نیز نمایندگان 60 شرکت خارجی از کشورهای سوئد، انگلستان، آلمان، اسپانیا، چین، ترکیه، لهستان، روسیه، کره جنوبی، تایوان، تایلند، امارات متحده عربی در حال برگزاری است و تا تاریخ 15 مرداد ماه ادامه دارد. بازتماشامایندگان می توانند در روزهای برگزاری از ساعت 8 صبح الی 16 عصر از نمایشگاه بازدید نمایند. رونیکس از تمام شما عزیزان دعوت می نماید تا از غرفه این برند در سالن 40 نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران تماشا کنید.

منبع: اتاق
انتشار: 12 مرداد 1402 بروزرسانی: 12 مرداد 1402 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 2348

به "درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش رونیکس در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید