رهبر کره شمالی از ارتش خواست منضبط تر باشد

به گزارش فروشگاه کوچک، رسانه دولتی کره شمالی امروز (پنج شنبه) گزارش داد، رهبر کره شمالی در جریان ریاست بر یکی از نشست های کمیسیون مرکزی ارتش خواهان انضباط بیشتر در بین مقامات نظامی و کنترل جدی تر بر افسران جوان تر شد.

رهبر کره شمالی از ارتش خواست منضبط تر باشد

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری یونهاپ به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به KCNA در این گزارش بیان کرد: کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در این نشست کمیسیون مرکزی ارتش بر اهمیت ایجاد انضباط اخلاقی انقلابی به ویژه در بین نسل جوان تر در ارتش تاکید نمود.

کیم جونگ اون اضافه کرد: ایجاد انضباط اخلاقی انقلابی در داخل ارتش کره شمالی فقط یک مساله فنی نیست بلکه یک مساله مهم مربوط به موجودیت ارتش و موفقیت یا شکست ها در فعالیت های نظامی است.

کیم جونگ اون همچنین خواهان توجه زیاد به آموزش و کنترل شد تا این اطمینان به وجود آید که فرماندهان نسل جدید از آگاهی سیاسی مناسب و دیدگاه اخلاقی برخوردار هستند.

رهبر کره شمالی همچنین در این نشست درباره یک سری از کسری ها که در فعالیت های نظامی، سیاسی و زندگی اخلاقی فرماندهان معین شده، صحبت کرد.

انتقاد کیم جونگ اون با هدف تقویت انضباط در بین افسران ارتش در بحبوحه چالش های موجود از تحریم های جهانی و مبارزه طولانی این کشور با پاندمی کرونا مطرح شده است.

در جریان این نشست چندین فرمانده ارشد ارتش کره شمالی برکنار یا منصوب شدند؛ اقدامی که بیانگر یک تغییر نسل در این سازمان است.

کیم سونگ-گی به عنوان فرمانده نیروی دریایی کره شمالی منصوب شد در حالی که کیم چونگ-ایل به عنوان فرمانده نیروی هوانوردی منصوب شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1582

به "رهبر کره شمالی از ارتش خواست منضبط تر باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر کره شمالی از ارتش خواست منضبط تر باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید