شورای شهر تهران مصوبه ای برای کاهش دریافتی مدیران و کارکنان مرکز مطالعات نداشته است

به گزارش فروشگاه کوچک، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت شورای شهر تهران مصوب کرد که مرکز مطالعات شهرداری تهران به جای آنکه زیر نظر شهردار باشد زیر نظر معاونت برنامه ریزی قرار گیرد اما به هیچ نام کاهش دریافتی مدیران و کارکنان مرکز مطالعات مد نظر شورا نبوده و شهرداری تهران باید در این زمینه سریعا اقدام کند.

شورای شهر تهران مصوبه ای برای کاهش دریافتی مدیران و کارکنان مرکز مطالعات نداشته است

مرتضی الویری در سیصد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران گفت: شورا مصوبه ای در راستای ادغام معاونت ها داشت مبنی بر اینکه مرکز مطالعات به جای اینکه زیر نظر شهردار باشد زیر نظر معاونت برنامه ریزی کار کند منتهی انچه اتفاق افتاده کاهش حقوق و دریافت کنندگان کارکنان و مدیران مرکز مطالعات است و فکر می کنم این کاهش به این سبب است که مرکز مطالعات زیر نظر شهردار نیست.

وی ادامه داد: وقتی با آقای رسولی صحبت کردم گفت به هیچ وجه کاهش دریافتی مدیران و کارکنان مرکز مطالعات مد نظر شورا نبوده است. با این اقدام شهرداری تهران دریافتی فردی که مدرک دکتری داشته از 10 میلیون تومان به 6 میلیون تومان کاهش یافته و تاکید می کنم شورا در این زمینه مصوبه ای نداشته و نباید به پای شورا نوشته شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1809

به "شورای شهر تهران مصوبه ای برای کاهش دریافتی مدیران و کارکنان مرکز مطالعات نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای شهر تهران مصوبه ای برای کاهش دریافتی مدیران و کارکنان مرکز مطالعات نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید