سازمان نوسازی مقصر اصلی در بروزمشکلات مجتمع نوسازی شده محله اتابک

به گزارش فروشگاه کوچک، خبرنگاران : مسائل ایجاد شده برای مجتمع مسکونی امام رضا (ع) در محله اتابک منطقه 15 شهرداری، تقصیر مدیریت ناموفق قبلی سازمان نوسازی شهرداری تهران است.

سازمان نوسازی مقصر اصلی در بروزمشکلات مجتمع نوسازی شده محله اتابک

جهت دریافت خدمات خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

حسن بیادی نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران ، درباره نوسازی بافت های فرسوده و مشکلاتی که برای خانه های نوسازی شده در محله اتابک منطقه 15 ایجاد شده است، با بیان این مطلب اضافه کرد: ساختمان به نگهداری عمومی احتیاج دارد اما اگر اشکالات اصولی مربوط به زمان ساخت در این مجتمع مشاهده شده است شهرداری باید نسبت به ترمیم آن اقدام کند.

وی ادامه داد: به هر ترتیب مشکلاتی که برای نوسازی بافت های فرسوده در این محله ایجاد شده به مدیریت های ناموفق قبلی سازمان نوسازی شهرداری تهران مربوط می گردد این در حالی است که اعضای شورای شهر نیز با آن شیوه ساخت و ساز مخالف بودند زیرا در شورا بر این باور هستیم که بخش خصوصی با مشارکت مردم باید به این موضوع ورود پیدا کند و شورای شهر در کلان نظارت و ارائه تسهیلات را عهده دار باشد.

این مقام مسئول با انتقاد از پروژه های سازمان نوسازی شهرداری تهران در محله اتابک، گفت: شهرداری در محله اتابک کار مثبتی انجام نداد و تنها مردم را گرفتار کرد در حال حاضر نیز بسیاری از شهفرایندان ساکن در این محله نارضایتی هایی دارند.

وی با بیان اینکه بروز چنین مشکلاتی در نوسازی بافت های فرسوده ممکن است باعث نگرانی و از بین رفتن اطمینان مردم به ادامه فرایند نوسازی می گردد، توضیح داد: سازمان نوسازی باید همه شرکت هایی که در بافت های فرسوده فعال هستند را حمایت کند تا شورای شهر نیز با حمایت از مشارکت های بخش خصوصی برای حل این معضل از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری و اطمینان خاطر مردم را برای ادامه فرایند نوسازی بافت های فرسوده جلب کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 799

به "سازمان نوسازی مقصر اصلی در بروزمشکلات مجتمع نوسازی شده محله اتابک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان نوسازی مقصر اصلی در بروزمشکلات مجتمع نوسازی شده محله اتابک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید