شی جین پینگ :هیچ قدرتی نمی تواند مانع تحقق رویای مردم چین گردد

به گزارش فروشگاه کوچک، نشست پایانی اولین اجلاس سیزدهمین مجلس ملی نمایندگان خلق چین قبل از ظهر 20مارس (29اسفند) در پکن برگزار گردید.

شی جین پینگ :هیچ قدرتی نمی تواند مانع تحقق رویای مردم چین گردد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

شی جین پینگ در نخستین سخنرانی خود پس از انتخاب شدن مجدد به عنوان رییس جمهوری گفت همانند گذشته وظایف قید شده در قانون اساسی را با جدیت انجام داده و به عنوان خدمتگزار مردم نظارت مردم را می پذیرد. وی تاکید نمود عصر جدید با ویژگی چین به تمام شهروندان چینی متعلق است، و اگر صادقانه متحد باشیم و به طور مشترک کوشش کنیم، هیچ قدرتی نمی تواند مانع از تحقق رویای مردم چین گردد.

وی گفت: تصدی پست ریاست جمهوری خلق چین برای من افتخاری بزرگ و وظیفه ای مهم و سنگین است. من همانند گذشته وظایف قید شده در قانون اساسی را با دقت انجام می دهم ، به میهن و مردم وفادار هستم، با تمام نیرو و سخت کوشانه کار می کنم ، به عنوان خدمتگزار مردم ، نظارت مردم را می پذیرم ، هرگز اعتماد و وکالت سنگین نمایندگان و مردم اقوام مختلف کشور را مایوس نمی کنم.

در نشست پایانی اولین اجلاس سیزدهمین مجلس ملی خلق چین ، شی جین پینگ در برابر حدود سه هزار نماینده مجلس ملی تعهدات جدی را بر عهده گرفت. سه روز پیش وی با به دست آوردن کل آرای موافق به ریاست جمهوری خلق چین انتخاب شد و نمایندگان حاضر برای یک مدت طولانی با کف زدن و فریاد کشیدن او را تشویق کردند.

در نوزدهمین مجلس ملی نمایندگان خلق چین نقشه راه جدید ایجاد همه جانبه جامعه ای با رفاه نسبی و کشور مدرنیزه سوسیالیستی و نقشه تحقق رستاخیز مجدد ملت چین ترسیم شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 552

به "شی جین پینگ :هیچ قدرتی نمی تواند مانع تحقق رویای مردم چین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شی جین پینگ :هیچ قدرتی نمی تواند مانع تحقق رویای مردم چین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید