طراحی گرافیکی و چاپ

زادبوم: واردات بی رویه نداریم، ممنوعیت واردات 2200 قلم کالا

رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: در خرداد 99 بیش از 2 هزار و 224 قلم کالا ممنوعیت واردات دارند و واردات بی رویه نداشته ایم.

25 مرداد 1399

زیدان اینگونه تمرینات بازیکنان رئال را پیگیری می نماید

تمرینات رئال مادرید هم قرار است به زودی به صورت ویدیویی دنبال گردد و زیدان بیش از این نمی تواند تمرین کهکشانی ها را متوقف کند.

4 خرداد 1399

کرونای عزیز به داد ما رسید!

همه ما در کشتی نوح زندگی می کنیم و اگر یک بخشی از این کشتی سوراخ گردد، همه بشریت مورد تهاجم قرار می گیرند و این اتفاق بسیار خطرناکی است و همه ما باید نگران یکدیگر باشیم به همین خاطر می گویم تنها فایده کرونای عزیز شاید این باشد که از این به بعد به داد هم...

23 فروردین 1399

عرضه تسهیلات به اهالی صنعت چاپ از صندوق توسعه ملی

خبرنگاران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از عرضه تسهیلاتی به اهالی صنعت چاپ از صندوق توسعه ملی اطلاع داد و گفت: مسائل عدم سرمایه گذاری در این صنعت باید رفع گردد.

17 فروردین 1399

چرا اوکراین به سمت فقیرتر شدن پیش می رود؟

سیاستمداران مخالف دولت اوکراین نسبت به افزایش فقر در این کشور در نتیجه تصمیم گیری های اشتباه، نظامی گری و عدم توجه مقامات به مسائل اقتصادی و اجتماعی در اوکراین ابراز نگرانی کرده اند.

6 اسفند 1398

چاپ کتابچه برای میراث در معرض تخریب، به جای سالنامه

یک فعال میراث فرهنگی استان فارس اطلاع داد: انجمنی مردمی در شیراز با راه اندازی پویشی مردمی برای حفاظت از بافت تاریخی شیراز، پیشنهاد داد تا به جای چاپ سررسید سالانه برای نوروز، هر کدام کتابچه یک خانه تاریخی در معرض تخریب را منتشر کند.

19 بهمن 1398

یک مجله عمانی اطلاع داد: چهار جانشین احتمالی سلطان قابوس

همزمان با انتشار بعضی خبرها درباره وخامت حال سلطان قابوس، یک مجله عمانی از چهار جانشین احتمالی او اطلاع داد.

30 دی 1398

12 هزار نفر به ظرفیت خوابگاه های دانشگاه های دولتی افزوده شد

وزیر علوم افزایش 12هزار نفر به ظرفیت خوابگاه های دانشگاه دولتی سراسر کشور در سال تحصیلی جدید و رشد 67درصدی میزان وام های شهریه و ضروری دانشجویان در مقاطع مختلف را ...

4 دی 1398

قوانین جدید برای ورود به خاک اتحادیه اروپا؛ مجوز اتیاس چیست؟

اتحادیه اروپا به تازگی سیستم جدیدی را با هدف افزایش امنیت در منطقۀ شنگن طراحی نموده است.

12 آذر 1398

چرا اروپاییان قرون وسطی داخل جعبه می خوابیدند؟

خبرنگاران: در بیشتر تاریخ بشر، حریم خصوصی هنگام خواب یک مفهوم بیگانه بود. بسیاری از خانواده های فقیر در خانه های کوچکی زندگی می کردند که فقط از یک یا دو اتاق تشکیل شده بود، اتاق بزرگتر، هم به عنوان اتاق خواب و هم اتاق نشیمن عمل می کرد که همه ساکنان خانه...

5 آذر 1398

ترجمه و انتشار کتاب منتخب ادعیه شیعی در ایتالیا

خبرنگاران: کتاب منتخب ادعیه شیعی شامل 25 دعا به زبان ایتالیایی ترجمه، منتشر و توزیع شد.

1 آذر 1398

بهترین هتل های پاتایا ، تجربه ای ناب برای اقامت در پاتایا

اگر قصد عزیمت به کشور تایلند را داشته باشید ، بدون شک بازدید و اقامت در پاتایا که در در سواحل شرقی خلیج تایلند ، واقع شده است را در برنامه خود گنجانده اید. منطقه ای که با توجه به داشتن جاذبه های گردشگری مختلف، ساحل و دریا، ورزش های آبی، باغ وحش ها و پارک...

16 آبان 1398

دیزنی لند هنگ کنگ، سرزمین شگفتی آسیا

کودک یا بزرگسال فرقی نمی کند، دیزنی لند برای همه وسوسه انگیز است. همراه با خبرنگاران باشید و با دیزنی لند هنگ کنگ آشنا شوید.

12 آبان 1398